Indul a KESKENY ONLINE!

Átlátható nyomdai folyamatok és ügyintézés könnyen, gyorsan és bármikor a Keskeny Nyomda új webes felületén.

Részletek

Állás leírása

Feladatok

  • Ellenőrzött PDF felmontírozása az ívre a gyártási utasítások alapján.
  • A felmontírozott állománnyal kapcsolatos feladatok: plotteren kinyomtatni, összeragasztani, meghajtani, ellenőrizni, szükség esetén külön forgatót készíteni.
  • A felmontírozott állományt lemezre küldeni a megfelelő kalibrációval.
  • Felületkezeléseknél beállítófilmet rendelni.
  • Adminisztratív feladatok ellátása Scroll programban.
  • Montírok jóváhagyásra küldése, esetleges kapcsolattartás ügyfelekkel.
  • Szoros együttműködés a társterületekkel, a további gördülékeny feldolgozás érdekében.

Elvárások

  • Nyomdai területen, kiváltképp montírozás, nyomdai előkészítés területén szerzett releváns tapasztalat.
  • Scroll program és Adobe Acrobat programok ismerete.

Előnyt jelent

  • Heidelberg Prinect Signa program ismerete
0 alkalommal osztották meg
00
Ajánlatot kérek