Did you know,

that we are happy to accept all your orders for business cards, letterheaded paper, note pads, flyers, folders, calendars and all other printed stationery products, regardless of the amount?

...that we produce high quality saddle-stitched or glue-bound brochures as well as hardcover books and albums, using unique surface treatment procedures and cutting-edge finishing technology?

...that our packaging material manufacturing department provides comprehensive services from design to execution and nearly all work processes are carried out in our print shop?

For detailed information please get in touch with our collegues.

Contact:
Marketing and advertising publications
Eszter Szalai:+36-30-850-5883

Production of packaging materials
József Horváth:+36-30-591-5757

Üdvözöljük a Keskeny Nyomdában

Magyarország legmodernebb nyomdai és csomagolóanyag gyártó üzeme bemutatkozik.

Tudjon meg többet rólunk

Tevékenységünk középpontjában az ember áll.
A Keskeny Nyomda értéket teremt és értéket közvetít munkatársai, és megrendelői számára. Maximális minőséget a legkorszerűbb technológiával.
Több mint 25 éve kiszámítható, stabil munkahelyet biztosít munkavállalóinak, megbízható nyomdai partnerként van jelen hazai és nemzetközi piacon is.
Számunkra ez nem csupán munka: szenvedély, szorgalom, és küzdeni tudás.

Miért jó nálunk dolgozni?

Számos érvet tudunk mondani, de a legfontosabb amit kollégáink mondanak:

„Másnak csak munka. Nekem stabilitás.”
„Folyton újítanak. Pl. idén dupla ekkora lett az üzemünk. Ezzel én is csak fejlődök.”
„Láttál te már máshol tisztább és jobb körülményeket?”
„A fizetésem percre és fillérre pontosan érkezik”
„Rugalmas a főnököm. Meg tudunk beszélni bármit.”
„Hibáztam. Korrektül intéztük.”
„Megbecsülik a munkámat. Nekem ennyi elég.”
„Kirándulni, túrázni megyünk évente többször. A cég állja a költségeket.”
„Lehetőség a fejlődésre. Segédként kezdtem, ma már vezető gépmester vagyok.”

Kiket keresünk?

Legyen szó bármelyik területünkről… elkötelezett, dolgozni akaró és tudó, szorgalmas embereket. A nyomdai tapasztalat mindig előny, de nem feltétel!
Küldje el önéletrajzát elérhetőségével! Jöjjön el hozzánk, ismerjen meg bennünket, és mi is hadd is merjük meg Önt!

hr@keskeny.hu

+36-30/534-0754

Minden érdeklődést gondosan és maximális diszkrécióval kezelünk.

KALKULÁTOR

Kalkulátoraink számolják az árakat, árajánlatokat küldenek ügyfeleink részére, kérés esetén mintákat, maketteket küldenek az ügyfelek részére.

FONTOS ELVÁRÁSUNK:

releváns nyomdaipari ismeretek
proaktivitás, agilitás, pontosság, megbízhatóság

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

Gyártáselőkészítő kollégáink adják meg a termék gyártásához szükséges műveleti sorrendet.

CSOMAGOLÁSTERVEZŐ

Csomagolástervezőink tervezik meg ügyfeleink részére a termékeiknek a csomagolást, a legegyszerűbbtől a legexkluzívabb formáig.
Legyen az egyszerű 1 ponton ragasztott, vagy egy különleges rigid-box konstrukció.

térlátás tervezőprogramok ismerte (előny: Artios-Cad)
műszaki beállítottság, precizitás

EXPORT REFERENS

Export menedzsereink külföldi ügyfeleinkkel tartják a kapcsolatot termékeik gyártása során. Határidők, gyártási részletek, szállítások egyeztetése társosztályokkal.

tárgyalóképes angol VAGY német

CTP

Bejövő állományok ellenőrzése, előkészítése. (nem lemezkészítés!)

precizitás

VÁGÓ

Vágóink Polar gépekkel dolgoznak, automata emelő van a segítségükre.

precizitás

GÉPMESTER

Géptermünkben kizárólag Heidelberg nyomógépek találhatóak, a legújabb konstrukciók.

precizitás

GÉPKEZELŐ

Általános feldolgozó gépek kezelése.  Különböző bonyolultságú, különböző konstrukciójú gépek kezelése. Betanulási programunkkal könnyen elsajátítható!

precizitás

“gép érzék”

GÉPI KÖTÉSZET

Gépi kötészetünkben dolgozó gépbeállító szakembereink feladata különböző konstrukciójú gépek mechanikájának megértése, beállítása.
(irkafűző, ragasztó-kötő, összehordó, hajtogató, doboz ragasztó, zsugorfóliázó)

általános „gép-érzék”, műszaki beállítottság, precizitás

STANCOLÓ

Stancüzemünkben 2 új Bobst Expertcut, 1 Heidelberg wpn, és  két Heidelberg Cylinder stancológéppel dolgozunk. A gépkezelők munkáját szerszámelőkészítők segítik.

stancolásban szerzett jártasság
precizitás

KARBANTARTÓ – EZERMESTER

Általános karbantartási feladatok a telephelyünkön.  (Nem gépszerelés!)

szorgalom

ÜZEMI SEGÉD – könnyű fizikai munka

Hajtogatás, csomagolás, raklapok mozgatása (“békával”) , papírhulladék kezelés. Kötészeti gépek kiszolgálása alapanyaggal.

szorgalom

jó fizikum

WEBSHOP -GAZDA

web2print projektünk koordinálása: felület-karbantartás, fejlesztés, felhasználói élmény javítása

külső fejlesztőkkel való kapcsolattartás  – angol nyelven

proaktivitás, webshopos tapasztalat

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI SZAKEMBER

Minőségirányítási területünk elkötelezett a magas gyártási színvonalért.

Új kollégánk leendő feladatai:

eljárási utasítások, minőségszabályozási dokumentumok előkészítése, nyilvántartása, továbbfejlesztése.
ISO 9001 kiépítése, bevezetése
hibalapok kezelése
a minőség javításához szükséges helyesbítő és megelőző tevékenység koordinálása
tanúsítói és vevői auditok koordinálása
belső auditokra való felkészülés/felkészítés
szoros együttműködés a termeléssel és területi vezetőkkel

releváns minőségügyi ismeretek-preferált nyomda/papíripari
ISO 9001 ismerete
legalább 3 éves minőségügyi gyakorlat termelés területén
angol nyelvtudás

RAKTÁROS

Készáru előkészítése szállításra (fóliázás, raklapolás) alapanyag raktárunkban bevételezés, tárhelyezés.

precizitás

targoncavezetési gyakorlat

KERTÉSZ-udvaros

Kertészünk általánosan kezeli a terület parkosított részeit. Fűnyírás, apróbb gallyazások, falevél összeszedés, kisebb gyomnövények eltávolítása.

Zord időjárás esetén, illetve szezonon kívüli időszakban beltéren könnyű fizikai munka!

szorgalom
minimális kertészeti ismeretek

jó fizikum

TAKARÍTÓ

Általános iroda takarítás (6-14.30) hétfőtől-péntekig.

önmagára és munkájára is igényes jelentkezőket várunk

UTÁNPÓTLÁS program

UTÁNPÓTLÁS program a Keskeny Nyomdában!

Iparágat váltanál? Eddig autót szereltél, de most váltanál? Üzemben dolgoztál, de lennél gyártáselőkészítő asszisztens? Eddig hajtogattál, de szívesen vágnál?
Szeretnéd a termelést irányítani? Gyártáselőkészítést tanulni? Szeretnél megismerni világszínvonalú nyomó, stancoló, kasírozó gépeket?

Jó helyen jársz!

Utánpótlás programunkba bárki bekerülhet, aki kellő elhivatottságot érez a tanulás iránt, és nem riad meg az elméleti, és gyakorlati tanulástól sem.
Betanulási programunkat legkiválóbb kollégáink állították össze, magas szakmai tudásukkal mentorálják az utánpótlás program résztvevőit közel 6 hónapon keresztül.

0630/5340754

ÁLTALÁNOS JELENTKEZÉS

Amennyiben a fentiekben nem talált megfelelő pozíciót, de

általánosan munkát keres, vagy váltani szeretne, küldjön jelentkezést!

Csatlakozz csapatunkhoz

A Keskeny Nyomda az adatok kezelését a vonatkozó, hatályos jogszabályok rendelkezéseinek megfelelően végzi.