Indul a KESKENY ONLINE!

Átlátható nyomdai folyamatok és ügyintézés könnyen, gyorsan és bármikor a Keskeny Nyomda új webes felületén.

Részletek

KAPCSOLATAID NÁLUNK KAMATOZTATHATOD!

Munkád során fókuszban lesz a potenciális piacok feltérképezése, új ügyfelek megtalálása.

A belföld értékesítési csapatunkban fogsz dolgozni, ahol az alábbi feladatok várnak rád:

  • Új partnerek felkutatása mellett,
  • lehetséges piacok feltérképezése.
  • Személyes egyeztetések: szolgáltatásaink prezentálása, megrendelésállomány növelése.
  • Pontos nyomdai paraméterek felvétele.
  • Ügyfelek szakmai segítése.
  • Aktív részvétel az ajánlatok, szerződések kidolgozásában.

Magadra ismersz az alábbi sorokban? Jelentkezz, ha:

  • Mestere vagy a kommunikációnak, ez értendő az üzleti tárgyalásokra is.
  • Ismered az értékesítési folyamatokat és sikeresen tudsz termékeket vagy szolgáltatásokat értékesíteni.
  • Nem vársz passzívan, hanem aktívan keresed a lehetőségeket és megoldásokat.
  • Rugalmasan kezeled a változó helyzeteket és gyorsan alkalmazkodsz.
  • Hatékonyan tudsz együttműködni másokkal.
  • Fontos, hogy rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal és szívesen vezess autót, mert a munkád során előfordulhat, hogy útra kell kelned.
  • A munkakör betöltéséhez előnyt jelent, ha ismered a nyomdai folyamatokat és rendelkezel tapasztalattal ezen a területen, de az sem baj, ha hasonló területen szereztél tapasztalatot.
  • Szuper, hogyha jó kapcsolatokat ápolsz más szakemberekkel, ügyfelekkel vagy partnerekkel.

Nálunk:

  • Egy klassz csapattal, jófej és segítőkész kollégákkal fogsz találkozni.
  • Lesz egy mentorod, aki ott lesz melletted és nem hagy elveszni a sok új információban.
  • Kapsz Időt a betanulásra, melynek keretei között a nyomda összes területével megismerkedhetsz. Az oktatóid magas szakmai tudással rendelkező munkatársaink lesznek, akik készségesen állnak minden felmerülő kérdésekre.
  • Szakmai kihívást nyújtó feladatokat fogsz ellátni, egy stabil hátterű vállalatnál, határozatlan idejű szerződéssel.
  • A szakmai fejlődés biztosítása mellett, lehetőséged lesz Soft skill tréningeken való részvételre.
0 alkalommal osztották meg
00
Ajánlatot kérek