Indul a KESKENY ONLINE!

Átlátható nyomdai folyamatok és ügyintézés könnyen, gyorsan és bármikor a Keskeny Nyomda új webes felületén.

Részletek

De csak ha olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol egy lelkes vezetői csapat legfőbb értéke az együttműködés!

Keressük azt a munkatársunkat, aki a BELFÖLD ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORT operatív munkáját fogja össze.

A munkád során főbb feladataid lesznek:

• 12 fős értékesítési csapat munkájának támogatása, monitorozása.
• Értékesítési csapat oktatása, fejlesztése.
• Csapatkohézió erősítése, támogatása.
• Napi operatív kérdések megválaszolása.
• Bejövő munkák felmérése, kiosztása.
• Célszámok betartása, betartatása.
• Belsős folyamatok monitorozása, újra gondolása.
• Felsővezető munkájának támogatása.
• Árszint vizsgálata;
• versenytárs elemzés.

Téged keresünk, ha:

• tudod mi az értékesítés, mármint nemcsak a fogalmat ismered;
• sőt gyakorlott tárgyalópartnere vagy az ügyfeleknek, képben vagy és gyakorlott is a különböző tárgyalási technikák alkalmazásában;
• van elképzelésed, hogyan készülj fel egy tárgyalásra, akár új megállapodásról, akár reklamációkezelésről van szó;
• az adatalapú döntés többet jelent az excel átlag/min/max képleteknél;
• tudsz és szeretsz rendszerekben dolgozni és gondolkodni;
• látszattevékenységekkel és cél nélküli riportokkal nem akarsz foglalkozni munka címén;
• a projekt szó neked nem egy baromság, amiről múlt héten volt oktatás;
• kérsz és nem utasítasz, ismered a „köszönöm” és „szívesen” kifejezéseket, sőt használod is;
• a munkatársad eltérő véleménye gondolkodásra sarkall.
• Fontos, hogy legyen vezetői tapasztalatod.

Amit kínálunk

• Egy klassz csapatot, jófej és segítőkész kollégákkal.
• A HR támogatását abban, hogy minél komfortosabban érkezz meg az új munkahelyedre és átlásd a helyi sajátosságokat.
• Betanítási időt, melynek keretei között a nyomda összes területével megismerkedhetsz. Magas szakmai tudással rendelkező munkatársaink segíteni fognak neked a tudás megszerzésében.
• Szakmai kihívást nyújtó feladatokat egy stabil hátterű vállalatnál, határozatlan idejű szerződéssel.
• A szakmai fejlődés biztosítása mellett, lehetőséget soft skill tréningeken való részvételre.

Nem baj, ha:

• nincs nyomdász végzettséged;
• van nyomdász végzettséged.

Abban hiszünk, hogy vezetőként az a legfontosabb felelősségünk, hogy megtaláljuk a legjobbakat, és hagyjuk őket, hogy megalkossák saját és egyben közös sikerünket! Abban hiszünk, hogy az együttműködés megsokszorozza közös eredményeinket. Szóval Keskenyesek vagyunk, hozzánk hasonlót keresünk.

Beszélgessünk, abból mi baj lehet?

Cégünk elítéli és tiltja a diszkrimináció bármely formáját.

0 alkalommal osztották meg
00
Ajánlatot kérek